Napsáno 21.10.2020

Co budete potřebovat?

55g ovesné mouky
4 polévkové lžíce arašídového másla
2 polévkové lžíce javorového sirupu
1 polévková lžíce kokosového oleje
8 čajových lžiček Natunety

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Kokosový olej BIO 250ml Kokosový olej BIO 250ml Kód: 02.14.0029 Počet hvězdiček je 5 z 5 Kokosový olej je v posledních letech jeden z nejoblíbenějších rostlinných tuků. Mohou za to zejména jeho výživové vlastnosti a všestrannost… Vyprodáno 6,73 € 

Žádný rafinovaný cukr, stabilizátory, aditiva ani palmový tuk. Mlsat se totiž dá i zdravě! Přesvědčte se o tom sami a rozmazlete své chuťové buňky touto čokoládovou bombou, na kterou je potřeba jen pět čistě přírodních ingrediencí.

Ovesnou mouku dáme do mísy. Přilijeme arašídové máslo, javorový sirup & kokosový olej, vše důkladně promícháme a vzniklým těstem naplníme muffinové formičky. Formičky dáme na 1 hod do mrazáku. Vyndáme je, košíčky naplníme dvěma čajovými lžičkami Natunety a vrátíme je zpět do mrazáku na 15 min. Poté můžeme podávat nebo skladujeme v lednici. Dobrou chuť!

"love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora