• Natu.cz
  • >
  • Chcete znát příběh našich SUPER kaší?

Chcete znát příběh našich SUPER kaší?

Příběh našich SUPER kaší

Začali jsme namíchávat směsi ze surovin, tak aby splňovaly následující kritéria:

  1.      obsah přirozeně bezlepkových surovin

  2.      obsah zdravých tuků, které jsou nezbytné pro správný metabolismus živin

  3.      využití potenciálu práškových superpotravin, které pokrmy obohacují nejen nutričně ale i chuťově

  4.      využití potenciálu lyofilizovaného ovoce, které dodává pokrmu úžasnou chuť, barvu a vůni

  5.      rychlá a jednoduchá příprava 

Tyto požadavky daly vznik základu našich kaší, které jsou přebornice přirozeně bezlepkových surovin jako jsou jáhly, pohanka, quinoa. Vločky z jáhel, pohanky a quinoy jsou lehce stravitelné, obsahují komplexní sacharidy a vysoké množství bílkovin. V žádném případě jsme nepoužívali vločky instantní, které glykemický index po ránu zvyšují a nastane tak po okamžitém nástupu energie opět hlad. Naše kaše dodávají po ránu energii, která se uvolňuje postupně a vydrží dlouhodobě. Po celý den pak nepřichází zbytečný hlad a nemáme chuť na sladké. Čistá přírodní energie surovin obsažených v kaších nám pomáhá zvládat psychickou a fyzickou zátěž po celý den.

Několik variant

Každá z nich je unikátní svou rozmanitou chutí díky promyšlené a vyvinuté kombinaci lyofilizovaného ovoce, tak aby chuťově korespondovalo s obsahovanou superpotravinou v jednotlivé kaši. Takže se nemůže stát, že by vás omrzely. A můžete se brzy těšit na další!

 

Zdravé tuky

Namleté oříšky, které každá kaše obsahuje, zajistí nejen krémovou konzistenci, ale opět o něco snižují výsledný glykemický index kaše a obohacují ji o cenné omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které napomáhají spalování tělesného tuku.

 

Bez přidaného cukru

K našemu překvapení byl vyvinut produkt, který nepotřeboval žádná přidaná sladidla. Vzhledem k požadavkům trhu, na kterém jsou produkty s přidanými cukry na ústupu, jsme se rozhodli kaše nikterak nepřislazovat a nechat je v co nejčistší a nejpřirozenější podobě.

 

Skladné a praktické balení!

Vzhledem k variabilní velikosti jednotlivých komponent jsme zvolili ruční balení do celofánových sáčků. V každém sáčku je tedy vždy stejný obsah jednotlivých složek a vy se tak nemusíte bát, že v porcích kaší by byl rozdíl. Praktičnost balení ocení opravdu každý! Nás dokonce superkaše zachránila v letadle na cestě zpět z dovolené, kde se jídlo už nějaký čas nepodává. Horkou vodu a nádobu na přípravu kaší dostane téměř kdekoliv. Pytlíčky jsou skladné a vejdou se i do dámské kabelky. Časová úspora a kvalitní vyvážená strava je to co vám přináší naše vyladěné superkaše!

 

Naše tipy pro doladění:

Pokud máte po ránu čas a rádi si pečlivě každou snídani připravujete, máme pro vás několik tipů:

  1. použijte rostlinné mléko místo vody
  2. přidejte lžičku ghí, je to opravdový balzám na duši
  3. přidejte lžičku medu nebo kokosového cukru
  4. pokrm získá úplně jiné rozměry z našich eko kokosových misek z kokosových skořápek
  5. nezapomeňte se pochlubit vaší královskou snídaní na instagramu ;)

 

…..a pokud rádi tvoříte, směs na kaši smíchejte s vajíčkem nebo s banánem a s vodou popř. s mlékem a připravte si delikátní lívance nebo vafle!

Natu svět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...