• Natu.cz
  • >
  • Blog
  • >
  • Chcete znát příběh našich SUPER kaší?

Chcete znát příběh našich SUPER kaší?

Chcete znát příběh našich SUPER kaší?

Příběh našich SUPER kaší

Začali jsme namíchávat směsi ze surovin, tak aby splňovaly následující kritéria:

  1.      obsah přirozeně bezlepkových surovin

  2.      obsah zdravých tuků, které jsou nezbytné pro správný metabolismus živin

  3.      využití potenciálu práškových superpotravin, které pokrmy obohacují nejen nutričně ale i chuťově

  4.      využití potenciálu lyofilizovaného ovoce, které dodává pokrmu úžasnou chuť, barvu a vůni

  5.      rychlá a jednoduchá příprava 

Tyto požadavky daly vznik základu našich kaší, které jsou přebornice přirozeně bezlepkových surovin jako jsou jáhly, pohanka, quinoa. Vločky z jáhel, pohanky a quinoy jsou lehce stravitelné, obsahují komplexní sacharidy a vysoké množství bílkovin. V žádném případě jsme nepoužívali vločky instantní, které glykemický index po ránu zvyšují a nastane tak po okamžitém nástupu energie opět hlad. Naše kaše dodávají po ránu energii, která se uvolňuje postupně a vydrží dlouhodobě. Po celý den pak nepřichází zbytečný hlad a nemáme chuť na sladké. Čistá přírodní energie surovin obsažených v kaších nám pomáhá zvládat psychickou a fyzickou zátěž po celý den.

 

 

Několik variant

Každá z nich je unikátní svou rozmanitou chutí díky promyšlené a vyvinuté kombinaci lyofilizovaného ovoce, tak aby chuťově korespondovalo s obsahovanou superpotravinou v jednotlivé kaši. Takže se nemůže stát, že by vás omrzely. A můžete se brzy těšit na další!

 

Zdravé tuky

Namleté oříšky, které každá kaše obsahuje, zajistí nejen krémovou konzistenci, ale opět o něco snižují výsledný glykemický index kaše a obohacují ji o cenné omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které napomáhají spalování tělesného tuku.

 

Bez přidaného cukru

K našemu překvapení byl vyvinut produkt, který nepotřeboval žádná přidaná sladidla. Vzhledem k požadavkům trhu, na kterém jsou produkty s přidanými cukry na ústupu, jsme se rozhodli kaše nikterak nepřislazovat a nechat je v co nejčistší a nejpřirozenější podobě.

 

Skladné a praktické balení!

Vzhledem k variabilní velikosti jednotlivých komponent jsme zvolili ruční balení do celofánových sáčků. V každém sáčku je tedy vždy stejný obsah jednotlivých složek a vy se tak nemusíte bát, že v porcích kaší by byl rozdíl. Praktičnost balení ocení opravdu každý! Nás dokonce superkaše zachránila v letadle na cestě zpět z dovolené, kde se jídlo už nějaký čas nepodává. Horkou vodu a nádobu na přípravu kaší dostane téměř kdekoliv. Pytlíčky jsou skladné a vejdou se i do dámské kabelky. Časová úspora a kvalitní vyvážená strava je to co vám přináší naše vyladěné superkaše!

 

Naše tipy pro doladění:

Pokud máte po ránu čas a rádi si pečlivě každou snídani připravujete, máme pro vás několik tipů:

  1. použijte rostlinné mléko místo vody
  2. přidejte lžičku ghí, je to opravdový balzám na duši
  3. přidejte lžičku medu nebo kokosového cukru
  4. pokrm získá úplně jiné rozměry z našich eko kokosových misek z kokosových skořápek
  5. nezapomeňte se pochlubit vaší královskou snídaní na instagramu ;)

 

…..a pokud rádi tvoříte, směs na kaši smíchejte s vajíčkem nebo s banánem a s vodou popř. s mlékem a připravte si delikátní lívance nebo vafle!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autorky

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...