Brahmi BIO 80g

Doplněk stravy. Brahmi neboli Bacopa monnieri je jedna z nejvýznamnějších rostlin ajurvédy. Tato malá drobnolistá rostlina původem z Indie je významným antioxidantem a má celou řadu příznivých účinků pro náš organismus. Konzumací zelenohnědého prášku z brahmi podpoříte duševní zdraví, kognitivní funkce, paměť a koncentraci a normální funkci žlučníku.

BIO RAW Natural Vegan
Výrobce
Natu
Kód skladu
02.16.0045
Dostupnost
skladem

Brahmi se nejčastěji používá podobně jako Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) na podporu mozkových funkcí. Významně podporuje paměť a koncentraci, takže je vhodná nejen pro studenty. Kromě antioxidačních schopností podporuje funkci žlučníku.

Náš prášek z brahmi pochází z ekologického zemědělství a je v RAW kvalitě. 

Účinky

  • podporuje duševní zdraví
  • podporuje kognitivní (poznávací) funkce
  • podporuje paměť a koncentraci
  • je významným antioxidantem
  • přispívá k normální funkci žlučníku

Doporučené denní dávkování

½ čajové lžičky ráno (1 g) a ½ čajové lžičky večer (1 g). Prášek rozmíchejte ve 150-200 ml vody nebo přidejte do oblíbeného pokrmu.

Věděli jste, že?

Brahmi se hojně využívá v ajurvédské a v tradiční čínské medicíně pro nejrůznější účely. Celkově posiluje duševní zdraví člověka.

Země původu: Indie

Složení:  100% BIO prášek z listů Bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri)

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...