Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

BANÁNOVÉ SUSHI

Co budete potřebovat

  • 1 zralý banán 
  • 20 g arašídového krému 
  • 15 g konopných semínek 

3 ingredience, vyvážený poměr sacharidů, rostlinných bílkovin i zdravých tuků a chuť, která vám rozlije štěstí do každičké buňky vašeho těla. Vyzkoušejte náš jednoduchý recept na banánové sushi a přesvědčte se sami!

 

Banán potřeme arašídovým krémem a obalíme ho v konopných semínkách.

Dáme ho na cca 10 minut do mrazáku, poté ho rozkrájíme na kolečka a můžeme podávat!

 

"love nature, love yourself"     

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...