Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

Banánové jednohubky s arašídovým máslem

Co budete potřebovat

  • banán
  • arašídové máslo
  • čokoláda
  • konopná semínka

Tento recept je zároveň i TIP jak použít arašídové nebo jakékoliv jiné oříškové máslo a jak vykouzlit pro oko i chuťové buňky lahodící a zároveň zdravé jednohubky. Udělají parádu na každé oslavě, ale potěší i mlsné jazyky doma. 

 

Banán nakrájíme na 1 cm široká kolečka, která promažeme arašídovým máslem a slepíme. Ve vodní lázni necháme rozpustit kvalitní čokoládu, kterou přelijeme promazaná banánová kolečka. Na závěr posypeme konopnými semínky a propíchneme párátky pro příjemnější manipulaci. V lednici necháme hodinu, poté 10 minut v mrazáku a banánové jednohubky jsou připravené ke konzumaci.

"love nature, love yourself"

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...