🥜Ušetřete a kupte arašídový krém 700g jen za 135 Kč. Akce platí pouze do neděle 21.7. 🥜

Napsáno 21.04.2020

Co budete potřebovat?

Na sušenky:
115 g ovesné mouky
50 g raw kakaového prášku
4 polévkové lžíce javorového sirupu
3 polévkové kokosového oleje
Na krém:
90 g kešu ořechů (namočených přes noc)
2 polévkové lžíce javorového sirupu
1 polévková lžíce kokosového oleje
1 polévková lžíce rostlinného mléka

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Kokosový olej BIO 600ml Kokosový olej BIO 600ml Kód: 02.14.0030 Počet hvězdiček je 5 z 5 Kokosový olej je v posledních letech jeden z nejoblíbenějších rostlinných tuků. Mohou za to zejména jeho výživové vlastnosti a všestrannost… Vyprodáno 289 Kč 

Přemýšlíte, jakou zdravou sladkostí uspokojit mlsné jazýčky svých nejmenších? Vyzkoušejte čokoládové NATUNETA kuličky, které chuťové připomínají bonbony Schoko-Bons!

Ovesnou mouku a kakaový prášek dáme do misky. Promícháme, přilijeme tekuté ingredience a opět důkladně promícháme. Vzniklé těsto vyválíme na tenkou placku, ze které vykrajovátkem vykrájíme sušenky. Sušenky dáme na 20 min ztuhnout do mrazáku a mezitím si připravíme krém. Kešu ořechy dáme do mixéru a důkladně je rozmixujeme. Přidáme všechny zbylé ingredience a mixujeme, dokud nevznikne jemný krém. Sušenky vyndáme z mrazáku a na 1/2 z nich naneseme krém. Přiklopíme je druhou polovinou a dáme je zpět do mrazáku na závěrečných 15 min. Dobrou chuť! 

"love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora