Včelařství Horákovi Balíček s kousátkem

Dárkový balíček s propolisovou mastí a dřevěným ručně vyráběným kousátkem pro všechny zvídavé děti.

Natural Bez parabenů Bez parfemace
Výrobce
Včelařství Horákovi
Kód skladu
02.16.0063
Dostupnost
Není skladem
Novinka
Včelařství Horákovi Balíček s kousátkem

Dárkový balíček pro miminka, který potěší i jejich maminku. V balíčku najdete propolisovou mast ve tvaru srdce pro ošetření dětské pokožky a ručně vyrobené kousátko z jasanového dřeva.

Základ propolisové masti tvoří bambucké máslo a za studena lisovaný mandlový olej. Její přirozeně sladkou vůni si zamilujete nejen vy. Propolis je bohatá směs bioaktivních látek, pryskyřice, éterických olejů a pylu, sbíraný včelami ze stromů a rostlin. Má mimo jiné protizánětlivé a bolesti snižující účinky, ničí bakterie, viry. Propolis je velmi účinný i v malých dávkách a koncentracích. Bližší informace o masti včetně složení najdete ZDE.

Kousátko je vyrobeno ze dřeva jasanu. Není nijak chemicky ošetřeno ani nabarveno. Díky ruční výrobě je každé originál. Jeho nepravidelný tvar podněcuje děti ke zkoumání a procvičování jemné motoriky. Kousátko je 100% přírodní, bezpečné a vhodné pro děti už od narození. Pokud děti ještě nemají žužlací období, rádi jej využijí i ke hře.

Údržba kousátka: Před prvním použitím kousátko důkladně omyjte. Po každém použití kousátko omyjte a nechte důkladně oschnout. Mokré kousátko nevystavujte přímému slunci (zvýšení rizika prasknutí).

Obsah balení:

  • Propolisová mast ve tvaru srdce 25 ml
  • Dřevěné kousátko pro děti

Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...