NATU vánoční balíček IV.

Pomalu se blíží období svátků, které je hlavně o prožití klidného a radostného času s rodinou a blízkými lidmi. Přizvěte ke stolu také energii přírody a uvidíte, jak se vše krásně vydaří. U nás si můžete vybrat ze čtyř variant vánočních balíčkůDo zavazadla každého dobrodruha se pak skvěle hodí čtvrtá varianta balíčku obsahující coffee shot s příchutí vanilky, výživnou RAW tyčinku se zázvorem, papájou a extraktem z Yerba Maté, křupavé kokosové chipsy slaný karamel, 63% tmavou čokoládu a dvě mini potěšení v podobě kešu krému s jahodami a lískooříškového krému Natuneta.

Vegan
Výrobce
Natu
Kód skladu
02.18.0116
Dostupnost
skladem
Minus
Plus
399,00 Kč
Novinka
NATU vánoční balíček IV.

Znáte to příjemné napětí, když dobře víte, že váš dárek udělá obdarovanému radost? Vánoční dárkové balíčky plné přírodní energie, které obsahují vynikající kombinaci super čistých potravin, přesně tohle dovedou. Na výběr máte ze čtyř originálních vánočních sestav.

Čtvrtá varianta v sobě skrývá produkty pro všechny dobrodruhy. Zabaleny jsou do papírové dárkové krabice převázané jednoduchou dvojbarevnou přírodní stuhou z juty s možností připsat osobní přání nebo věnování. Udělejte radost svým nejbližším dárkem, který má smysl.

NATU Vánoční balíček IV. obsahuje:

Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...