NATU vánoční balíček I.

Pomalu se blíží období svátků, které je hlavně o prožití klidného a radostného času s rodinou a blízkými lidmi. Přizvěte ke stolu také energii přírody a uvidíte, jak se vše krásně vydaří. U nás si můžete vybrat ze čtyř variant vánočních balíčků. V první variantě najdete sáček bylinné směsi ajurvédského čaje Pukka Love, růžový mini kešu krém s jahodami, jemnou čokoládu s příchutí kokosového krému a sadu dřevěného kokosového nádobí.

Vegan
Výrobce
Natu
Kód skladu
02.18.0113
Dostupnost
skladem
Minus
Plus
399,00 Kč
Novinka
NATU vánoční balíček I.
NATU vánoční balíček I.

Znáte to příjemné napětí, když dobře víte, že váš dárek udělá obdarovanému radost? Vánoční dárkové balíčky plné přírodní energie, které obsahují vynikající kombinaci super čistých potravin, přesně tohle dovedou. Na výběr máte ze čtyř originálních vánočních sestav.

První varianta je laděna do růžova pro všechny romantické duše. Naše TOP produkty jsou zabaleny do papírové dárkové krabice. Ozdobená je jednoduchou dvojbarevnou přírodní stuhou z juty s možností připsat osobní přání nebo věnování. Tahle kombinace se mezi ostatními dárky určitě neztratí. Udělejte radost svým nejbližším dárkem, který má smysl. Ať už se jedná o maminku, babičku nebo nejlepší kamarádku. 

NATU Vánoční balíček I. obsahuje:

Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...