Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

SUPERFOOD MALINOVÁ ZMRZLINA

Co budete potřebovat

  • 300 g mražených banánů

  • 100 g mražených malin
  • 2 čajové lžičky maca červená
  • granolove slaný karamel
  • mandlový krém blanšírovaný
  • konopná semínka
  • banán

Červená maca není příliš známá, jelikož je velice vzácná. V naší nabídce ji ovšem najdete, a to hlavně proto, že vyniká nejvyšším aminokyselinovým spektrem a vysokým obsahem antioxidantů. Je vhodná pro muže i ženy, napomáhá zvládat stres, a dokonce může sloužit jako přírodní antidepresivum. A jak ji využít?

Vyzkoušejte zmrzlinu podle našeho receptu! 

Všechny ingredience na zmrzlinu dáme do mixéru a rozmixujeme je do krémové konzistence (případně dolijeme trochou vody).

Zmrzlinu přemístíme do misky, dozdobíme a můžeme podávat!

"love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...