• Natu.cz
  • >
  • Podporujeme, spolupracujeme

Podporujeme, pomáháme, spolupracujeme

V této sekci najdete projekty, které s námi souzní a které jsme se rozhodli podpořit. I když nejsme společnost s obrovskými obraty a několika sty zaměstnanci, myslíme si, že podporovat projekty, které se jakkoli zasluhují o lepší svět, má smysl. I menší firma může dokázat velké věci. Důležité je, aby za nimi stály dobré myšlenky.

Pomáháme rozdávat radost

Projekt "POMÁHÁME ROZDÁVAT RADOST" podporuje handicapované a nemocné děti hospitalizované v nemocnicích. Myslí také na lékaře a sestřičky, kteří o tyto děti pečují.

Předání 1. dávky radosti proběhlo ve čtvrtek 13. května 2021 v dopoledních hodinách v dětské části Fakultní nemocnice v Motole v Praze.

Bylo nám ctí tento projekt podpořit a být jeho součástí. Můžeme tak společně POMÁHAT a ROZDÁVAT RADOST tam, kde je potřeba, a kde je jí málo...

Kam se radost dostala konkrétně?

  • Pediatrická klinika 2. LF UK a FN Motol, oddělení dětské nefrologie
  • Klinika dětské neurologie 2. LF UK a FN Motol
  • Klinika dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol
  • Pediatrická klinika 2. LF UK a FN Motol, novorozenecké oddělení

Co je cílem projektu?

Hlavní myšlenkou projektu "Pomáháme rozdávat radost" je podpora nemocných a handicapovaných dětí. Díky projektu jim můžeme udělat radost ve chvílích, kdy možná prožívají strach před operací nebo jsou smutné, protože nemohou být doma se svojí rodinou a kamarády, anebo je čeká nepříjemné vyšetření.

Být v nemocnici není nic, co by si děti vybraly dobrovolně. Být nemocný není volba!

Společně můžeme děti podpořit a alespoň na chvíli odpoutat jejich myšlenky od těžkostí, které prožívají. Například díky malování se mohou ocitnout na chvíli třeba v cirkuse, letět do vesmíru nebo se mohou setkat se svým milovaným zpěvákem... Při hře na okamžik zapomenou na starosti, které prožívají. A to je moc důležité.

Nezapomínáme ani na lékaře a sestřičky!

Děkujeme tímto Fakultní nemocnici v Motole za péči o nemocné děti, za jejich léčbu a pomoc.

Děkujeme všem lékařům a sestřičkám, kteří se o děti starají a snaží se zlepšovat jejich zdravotní stav.

A právě o to všechno jde v projektu "POMÁHÁME ROZDÁVAT RADOST".

Rozdávat radost má smysl! 

Pomáháme rozdávat radost

Yoga Gang Surf Day

Těžko najdete někoho, kdo by nevěřil síle jogínského cvičení nebo přístupu k životu. Vyrábíme přírodní potraviny a s radostí sledujeme, když jejich energie dostane v lidském těle další impulz například v podobě jógy. Nic nemůže stát samo o sobě a jóga představuje nejvyšší dostupnou formu propojení. Když se spojí energie přírodních potravin s jogínským světem, může v těle dojít doslova k explozi neviditelných, příznivých sil.

Jakákoli změna ovšem vyžaduje silnou vůli a jistotu, že jdeme správným směrem. NATU bude vždy stát na straně těch, kteří se rozhodnou tento odvážný krok uskutečnit. Proto jsme také v létě podpořili energií nabitý Yoga Gang Surf Day.

Opět se potvrdilo, že s energií přírody se ze života stane jízda.

Yoga Gang Surf Day

Víkendová jízda maminek s dětmi

V létě je krásně u vody a naše výrobky tam také letos byly často s vámi. Nabízíme ohlédnutí za jedním vydařeným víkendem na konci prázdnin v malebné přírodě nejbližšího pražského moře na Slapech.

Bylo nám ctí doprovodit odhodlané maminky na akci, která pod označením BUĎ FIT volá po pořádné dávce přírodní energie. Můžeme potvrdit, že maminky i děti tento superaktivní víkend prožily naplno a věříme, že je zase brzy za nějakým dalším dobrodružstvím doprovodíme. Koukněte na video z akce ZDE

Opět se potvrdilo, že s energií přírody se ze života stane jízda.

Tak šťastnou cestu! Tým NATU

Víkendová jízda maminek s dětmi

Superfood shoty NATU pomáhají skutečným hrdinům

Nejlepší obranou je útok. Toto heslo ze světa sportu dnes získává nový význam v boji se zákeřným virem. Z pohledu fyzické i psychické odolnosti hrají významnou roli superpotraviny, které tělu pomáhají odrazit nejeden podlý útok. Výrobce přírodních potravin NATU dává k dispozici své koncentrované shoty superportravin také těm, kteří v dnešních dnech bojují za zdraví a svým způsobem osvobození celé společnosti.

 Každý by měl pomáhat tam, kde je nejsilnější a NATU má na svojí straně celý arzenál supersilných bojovníků.

“Jako výrobce přírodních potravin se snažíme, aby vše, co děláme, dávalo hlubší smysl a mělo příznivý harmonizující efekt na naše společné okolí. Velmi obdivujeme lékaře a zdravotníky, kteří v posledních týdnech bojují do roztrhání těla se zákeřným virem. Věříme, že jim trochu nové energie v podobě našich superfood shotů přijde vhod."

 

Superfood shoty NATU pomáhají skutečným hrdinům

Jóga podporuje nás a my zase jógu

Jóga je svým způsobem sestrou čistých potravin a proto jsme s chutí podpořili zajímavou akci v Českém Švýcarsku. Šlo o workshop jógy, kde zúčastněné dámy na začátku února rozšiřovaly své obzory a vzájemně se podporovaly na cestě k harmonii a vnitřnímu klidu. Snad k tomu přispěly i naše produkty, které jsme jim na akci dodali.

Jógu milujeme a nejraději bychom tam byli osobně, ale naše výrobky nás prý zastoupily dokonale.

A co se vlastně na severu odehrávalo popisuje organizátroka celé akce: 

Na začátku února jsem si se skupinkou čtrnácti jogínek prožila tři dny plné jógy, kvalitního vegetariánského jídla a překrásné krajiny Českého Švýcarska. Ranní praxe dynamické jógy probouzela smysly a připravovala tělo na nadcházející den. Večerní meditativní yin jóga naopak pomáhala uvolnit fyzické napětí a uklidnit mysl před spánkem. Skupinová jógové praxe mimo obvyklé studio a životní rytmus má svoje kouzlo.

Zharmonizování dodává životu novou kvalitu, čistý odstín chuti a to je i náš úkol. Děkujeme za možnost jej společně naplňovat!

Love Nature, Love Yourself

Tým NATU

 

Jóga podporuje nás a my zase jógu

HRAJEME SI S VOŘÍŠKY I OŘÍŠKY

Podporujeme voříšky resp. psí útulek Voříškov, protože dobře víme, že tím pomůžeme hlavně sobě. Zní to možná jako otřepané klišé, ale poslouchejte. Pes potřebuje pohyb stejně jako my. Jenže lidé vynalezli řadu nápadů, jak se pohybu vyhnout. Kdo má psa, ten nemá na výběr a ven prostě musí.

Představte si třeba běžnou situaci, kdy některý z kolegů přivede svého čtyřnohého kamaráda do společné kanceláře. Jaké emoce to vyvolá, kolik nečekané radosti najednou propukne v místě.

Projekt, který jsme podpořili, byl sympatický nejen kvůli inspirativním hafíkům, ale také celkovým pojetím. Nešlo o žádné milodary, ale o krásný zážitek pro lidi, kteří podpořili voříšky a přitom v jógových pozicích rozjímali o světě jako takovém.

A jak to všechno dopadne?

Naše ideální představa by mohla vypadat třeba takto. Pejsek leží na křesle a vedle něj na zemi rozjímá jeho páneček v jogínské pozici. Když je hotov, posadí se vedle svého druha. Nasype do misky oříšky NATU a společně se dívají na seriál Goro bílý pes nebo Lassie se vrací.

“Díky NATU byla charitativní jóga pro pejsky jedním slovem dokonalá. Přispěli jste přesně tím, co vystihuje Vás a ve výsledku i celou myšlenku akce. Byli jste potřebným dílkem celkové skládačky charitativní jógy pro pejsky,” děkuje Anežka za psí útulek Voříškov.

Děkujeme Voříškům

Tým NATU

HRAJEME SI S VOŘÍŠKY I OŘÍŠKY

Rybářské závody v Bystřici

V sobotu 24. srpna se v Bystřici, kde pro vás i vyrábíme naše produkty, uskutečnil už 7. ročník rybářských závodů. Výhercům jsme připravili krásné dárkové koše plné našich dobrot.

Rybářské závody v Bystřici

Spolupráce s RUNCZECH

"All runners are beautiful" je heslo a zároveň způsob, jak se zabydlet v běžeckém světě. Zdravý životní styl, přátelství, zábava a sport jsou velmi blízká témata i pro nás, proto jsme v letošním roce spojili své síly s organizací RunCzech. V rámci běžeckých eventů představujeme účastníkům naše zdravé produkty, poskytujeme samply do balíčků pro závodníky, nasáváme skvělou atmosféru, dokonce vysíláme na některé běžecké eventy naše zaměstanance... a že jsou jejich výsledky nad očekávání dobré :) Ostatně, fotky hovoří za vše.

Těšíme se na spolupráci i v dalším roce.

Spolupráce s RUNCZECH

Be Sea

V červnu 2019 jsme se rozhodli podpořit neziskovku bojující za ochranu oceánu a celkově za více zelený způsob života bez konzumu. Projekt s názvem Be Sea běžně spolupracuje s umělci a tvoří skvělé věci, které mají jeden hlavní cíl – ochranu naší planety.

Od 50. let lidstvo vyprodukovalo 6,3 miliard tun plastového odpadu. Jen zhruba 9% bylo zrecyklováno, zbytek skončilo na skládkách nebo ještě hůře – ve volné přírodě, oceánech či bylo spáleno. Každý rok končí v oceánech více než 8 milionů tun plastů! Parta lidí z Be Sea se rozhodla vyrazit v létě 2019 na balijský ostrov Lombok, aby zmapovali nelegální lov žraloků a zároveň pomohli tamním plážím od akutního znečištění plasty. Na Lombok spolu s nimi putovaly i naše vybrané produkty, které jim měly cestu zpříjemnit a částečně vyřešit problematiku stravování. Přes eshop www.besea.cz jsme začali prodávat vybrané produkty. Část z výtěžku z nich si organizace nechává pro své další ekologické aktivity.

Be Sea
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...