• Natu.cz
  • >
  • Podporujeme, spolupracujeme

Podporujeme, spolupracujeme

V této sekci najdete projekty, které s námi souzní a které jsme se rozhodli podpořit. I když nejsme společnost s obrovskými obraty a několika sty zaměstnanci, myslíme si, že podporovat projekty, které se jakkoli zasluhují o lepší svět, má smysl. I menší firma může dokázat velké věci. Důležité je, aby za nimi stály dobré myšlenky.

Be Sea

V červnu 2019 jsme se rozhodli podpořit neziskovku bojující za ochranu oceánu a celkově za více zelený způsob života bez konzumu. Projekt s názvem Be Sea běžně spolupracuje s umělci a tvoří skvělé věci, které mají jeden hlavní cíl – ochranu naší planety.

Od 50. let lidstvo vyprodukovalo 6,3 miliard tun plastového odpadu. Jen zhruba 9% bylo zrecyklováno, zbytek skončilo na skládkách nebo ještě hůře – ve volné přírodě, oceánech či bylo spáleno. Každý rok končí v oceánech více než 8 milionů tun plastů! Parta lidí z Be Sea se rozhodla vyrazit v létě 2019 na balijský ostrov Lombok, aby zmapovali nelegální lov žraloků a zároveň pomohli tamním plážím od akutního znečištění plasty. Na Lombok spolu s nimi putovaly i naše vybrané produkty, které jim měly cestu zpříjemnit a částečně vyřešit problematiku stravování. Přes eshop www.besea.cz jsme začali prodávat vybrané produkty. Část z výtěžku z nich si organizace nechává pro své další ekologické aktivity.

Be Sea

Spolupráce s RUNCZECH

"All runners are beautiful" je heslo a zároveň způsob, jak se zabydlet v běžeckém světě. Zdravý životní styl, přátelství, zábava a sport jsou velmi blízká témata i pro nás, proto jsme v letošním roce spojili své síly s organizací RunCzech. V rámci běžeckých eventů představujeme účastníkům naše zdravé produkty, poskytujeme samply do balíčků pro závodníky, nasáváme skvělou atmosféru, dokonce vysíláme na některé běžecké eventy naše zaměstanance... a že jsou jejich výsledky nad očekávání dobré :) Ostatně, fotky hovoří za vše.

Těšíme se na spolupráci i v dalším roce.

Spolupráce s RUNCZECH

Rybářské závody v Bystřici

V sobotu 24. srpna se v Bystřici, kde pro vás i vyrábíme naše produkty, uskutečnil už 7. ročník rybářských závodů. Výhercům jsme připravili krásné dárkové koše plné našich dobrot.

Rybářské závody v Bystřici

Natu svět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...