Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

PONIO Přírodní deodorant mint sodafree 60g

Tuhý deodorant od slovenské značky Ponio se svěží mentolovou vůní je vhodný pro muže i ženy. Obsahuje přírodní silice a je bez sody, která může způsobovat podráždění citlivé pokožce.

Vegan Netestováno na zvířatech
Výrobce
Ponio
Kód skladu
02.16.0076
Dostupnost
skladem
Minus
Plus
219,00 Kč
Novinka
PONIO Přírodní deodorant mint sodafree 60g
PONIO Přírodní deodorant mint sodafree 60g
PONIO Přírodní deodorant mint sodafree 60g

Přírodní deodorant se silicemi máty a čajovníku je ideální pro svěží začátek dne. 

Deodorant neobsahuje sodu, ale místo ní je založen na dezodoračním účinku sloučenin hořčíku, křemeliny a přírodních silic a olejů. Je proto možné, že konkrétně pro váš typ potu bude účinnější nebo naopak méně účinný než deodorant na sodovém základě, zároveň je dobrou alternativou oproti deodorantu s jedlou sodou, pokud na ni reaguje vaše pokožka podrážděním.

Výhody:

  • vhodný pro citlivou pokožku v podpaží
  • se svěží vůní máty a čajovníku
  • unisex vůně pro muže i ženy
  • v kompostovatelném papírovém obalu
  • vhodný pro vegany
  • slovenská značka přírodní kosmetiky

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i nepříjemnému zápachu. Mechanismus je vytlačovací (ne vytáčecí). Jemně jej promněte v podpaží, aby se zahřál a nenanesli jste si ho příliš na oblečení. Pokud ho vysunete příliš, zpět se dá vrátit poklepáním o tvrdou podložku (např. stůl), není vhodné používat tlak shora.

Věděli jste, že?

Díky obalu z kompostovatelného papíru můžete prázdnou tubu od deodorantu recyklovat v odpadu na papír nebo zkompostovat.

Ingredients (INCI): Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej), Magnesium Hydroxide, Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk) , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové máslo) , Diatomaceous Earth (křemelina) , Helianthus Annuus Wax (slunečnicový vosk), Magnesium Carbonate, Mentha Piperita Oil (mátový olej), Mentha Spicata Leaf Oil (olej z máty klasnaté), Melaleuca Alternifolia Oil (tea tree olej), Limonene*, Linalool* 

*Látky přirozeně se vyskytující v rostlinných silicích

Hmotnost: 60 g

 

Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...