Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

OVESNÁ KAŠE S BAOBABEM

Co budete potřebovat

  • 40 g ovesných vloček
  • 1 sklenička vody či rostlinného mléka
  • 1 rozmačkaný banán
  • 1 polévková lžíce baobabu
  • špetka kurkumy
  • 1 hrst lyofilizovaných malin
  • 1/2 nakrájeného manga
  • 1 kostička kvalitní hořké čokolády

Znáte BAOBAB? Díky svému vysokému obsahu nutričních látek se považuje za superpotravinu tisíciletí. Je skvělým zdrojem antioxidantů a vitaminu C, přičemž my v Natu si zakládáme na tom, že je náš baobabový prášek tepelně nezpracovaný a zachovává si tak všechny důležité živiny. A jak tuto superpotravinu využít? Vyzkoušet můžete například exotickou ovesnou kaši! 

V hrnci či na pánvi smícháme ovesné vločky s mlékem či vodou a přivedeme k varu. Počkáme, až vločky naboptnají. Následně přimícháme špetku kurkumy, baobab a rozmačkaný banán.Nakonec ovesnou kaši přemístíme do misky, dozdobíme a můžeme podávat. Dobrou chuť!

                                                                                  "love nature, love yourself"

Taste our life

Taste our life

Naše jména jsou Barbora Millerová a Jakub Procházka. Na instagramu vystupujeme pod přezdívkou @taste_our_life, kde sdílíme recepty, úryvky ze sportu, myšlenky a cestování. Naše společná cesta se začala psát  před necelými dvěma lety v Salzburku. Jsme mladý pár nadšený do zdravého životního stylu, společného vaření a cvičení. Mezi naše záliby patří také akrojóga, cestování a objevování nových míst.

Barča studuje 4.ročník všeobecného gymnázia v Praze, pracuje v Delmartu, odmalinka prohání soupeře na tenisovém kurtu, baví ji latinsko-americké tance, hraje na klavír, provozuje jógu a každý den cvičí s vlastní vahou. 

 Kuba chodí do druhého ročníku na UK FTVS. Pět let pracuje jako trenér akrobacie, 10let se věnuje Parkouru. Provozuje horolezení, plavání a snaží se komplexně zlepšovat v co nejvíce sportech. 

Chceme motivovat, inspirovat a hlavně ukázat, že každý je něčím výjimečný a nemusí se bát tu originalitu dostat na povrch. :)

 

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...