Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

Kdo je „NATU“?

NATU.re RIDE

S energií přírody se ze života stane jízda.

Trochu se vznést a rozhlédnout z výšky. Naše přírodní potraviny mají neuvěřitelnou sílu. Jsme uneseni jejich schopností proměňovat běžné každodenní činnosti v jedinečné momenty. Naše granoly, másla, superpotraviny, lyofilizované ovoce a další kousky dokážou vzít na výlet také Vás. A pak si sami ověříte, že ani tisíckrát opakovaná aktivita nemusí být všední, když se spojíme s přírodní energií. Zkuste spolu s námi začít objevovat, kombinovat, ochutnávat a tvořit.

Z našich rukou letí přímo za Vámi přírodní, čisté potraviny v promyšlených variacích od ořechových krémů, přírodních superdoplňků stravy s prověřeným původem, až po křupavou granolove. Neumíme stát na jednom místě. Jako když se naučíte čarovat a nemůžete s tím přestat, neustále vylepšujeme vše, co sami vyrábíme. Tou silou, která u nás vše posouvá kupředu, je energie z čisté přírody.

Každý výrobek má i svoji speciální vlastnost, proto je dělíme podle účelu na ty, které pomáhají: zlepšit imunitu, detoxikovat tělo, dodávat vitalitu, podporovat paměť i krásu.

Naše motto by mohlo znít: „nikdy nebudeme vyrábět, co by nám samotným nechutnalo“.

Zakládáme si na tom, že i práce nám musí chutnat a dohromady tvoříme jeden skvěle namíchaný tým. Rádi experimentujeme a jsme otevřeni novým nápadům, kde záleží i na sebejemnějším detailu. To však neznamená, že bychom neuměli tvrdě vystoupit proti chemickým a průmyslově vyrobeným přísadám. Rafinovaný cukr nebo jiná aditiva, ty u nás nenajdete!

Při skutečné jízdě musí svištět vítr kolem uší. Jedině pak cítíme naplnění té naší opakující se, ale vždy trochu jiné přírodní cesty.

Pojeďte s námi
Enjoy your NATU.re RIDE!
Tým NATU

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...