Využijte DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 699 Kč. Akce platí pouze od 11. do 12.8.

Kdo je „NATU“?

Věříme v energii, která uvádí do pohybu vše, co vypadá na první pohled všední, tisíckrát opakované. Ani ty nejběžnější situace nemusí být nudné. Stačí začít objevovat, kombinovat, ochutnávat a tvořit.

Z našich rukou vychází přírodní, čisté potraviny v promyšlených, námi vyzkoušených variacích od superpotravin s prověřeným původem, až po křupavou granolove. Přitom nikdy nestojíme na jednom místě. Zakládáme si na rozmanitosti našich výrobků. Všechny mají jedno společné, dodávají energii z čisté přírody. Každý výrobek má ale i svoji vlastní speciální vlastnost, proto je dělíme podle účelu na ty, které pomáhají: zlepšit imunitu, detoxikovat tělo, dodávat vitalitu, podporovat paměť i krásu.

Jsou to: superpotraviny, ořechová másla, kokosové chipsy, lyofilizované ovoce, proteinové těstoviny, superkaše, granoly a mnohé další. Zakládáme si na tom, že vše musí chutnat také nám a řadu produktů sami vyrábíme.

Při naší vzrušující jízdě vane vítr kolem uší a my odhalujeme svá vlastní opakování, když přitom čteme z vlajícího šátku inspirativních ingrediencí, křídel poletujících nuancí chuti, v labyrintu kombinací přírodních potravin a především v neopakovatelném každodenním kontaktu se životem jako takovým, se svým okolím a v něm s přáteli, zákazníky, sousedy, …

Tohle je naplnění té naší opakující se, ale vždy trochu jiné přírodní cesty.

Pojeďte s námi
Enjoy your NATU RE-RIDE!
Tým NATU

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...