Nově v prodeji

Horká čokoláda BIO 125g

NATU horká čokoláda je směs k přípravě té nejčokoládovější horké čokolády. Obsahuje pouze čistou 70% čokoládu, která je vyrobena z BIO kakaových bobů ze Střední Ameriky a BIO třtinové šťávy.

Výsledkem je bohatá a plná chuť. Naše horká čokoláda neobsahuje rafinovaný cukr ani laktózu.

Číst více...

NEKÁVA BIO pražený ječmen bez kofeinu 150 g

Přirozeně bezkofeinové espresso pražené z českého BIO ječmene. Nápoj vhodný pro celou rodinu.

Nekáva vychází z tradičního nápoje Caffè d’orzo, jehož kolébkou je Itálie. Caffè d’orzo stejně jako nekáva se připravuje z praženého ječmene. Je tedy přirozeně bezkofeinová a můžete si ji dopřát po celý den, klidně i před spaním. 

Nekáva vám vizuálně bude připomínat klasickou kávu. Chuť je lehce zemitá, hořká, na konci s nádechem ořechů. Můžete si ji vychutnat jen tak nebo s mlékem, ať už kravským nebo rostlinným.

Jako třešnička na dortu je nekáva balena do 100% kompostovatelného obalu. Ten byl vyroben z čistě RAW přírodních polymerů a je zcela biologicky odbouratelný včetně zipu uzávěru. Obiloviny patří mezi běžně chemicky ošetřované plodiny. BIO ječmen je proto zárukou, že při pěstování nebyly použity chemické pesticidy.

Číst více...

Lyofilizované meruňky 45 g

Mrazem sušené meruňky si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin.

Číst více...

Pistáciový krém coco 140 g

Tohle pistáciové máslo je jedním slovem bomba. Vyrobeno je pouze ze dvou ingrediencí - jemně opražených pistácií a lahodné kokosové smetany. Žádné zbytečnosti navíc - žádný přidaný cukr, sůl nebo olej. Výsledkem je krémová konzistence, která se vám bude rozplývat na jazyku. 

Číst více...

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...