Nově v prodeji

Coffee shot karamel BIO 60ml

Neodolatelná chuť karamelu a výběrová káva Arabica. Spojení, které v každém probudí zvědavost. Kávový shot od značky ZoZozial je připraven metodou studené macerace neboli cold brew. Díky tomu má káva výraznější aroma a chuť.

Číst více...

Hořká čokoláda Kakaové nibsy BIO 45g

Čokoláda plná energie. Kousky kakaových bobů a sladká panela. Křupavý zážitek pro vaše chuťové pohárky. 

Vyrobit kvalitní čokoládu je alchymie. Nejdůležitější složkou jsou kakaové boby, které dávají čokoládě její chuť a aroma. Výsledná chuť čokolády se liší podle odrůdy bobů, lokality, způsobu fermentace, pražení a mletí. NATU čokolády jsou vyrobeny z BIO kakaových bobů pocházejících z Dominikánské republiky a Nikaragui. V těchto oblastech rostou kakaovníky přes 2000 let a čokoládám propůjčují výtečnou chuť. 

Hořká čokoláda s kousky kakaových nibsů je ten pravý gurmánský zážitek. Obsahuje pouze výběrové kakaové boby a sladkou panelu.

Číst více...

Animal Pasta Multicereální vícezrnné těstoviny BIO 250g

I jídlo může být zábava. S těstovinami ve tvaru roztomilých zvířátek je úspěch u dětí vždy zaručen.

S dětskými těstovinami od NATU vykouzlíte snadno originální oběd nebo večeři. Nerozvaří se, drží tvar a děti zaujmou veselými tvary zvířátek. V mžiku mohou na farmě dovádět s prasátky, kohouty, rybkami nebo kravičkami.

Těstoviny jsou vyrobeny z přirozeně bezlepkových surovin - rýžové, pohankové, amarantové a teffové mouky. Dohromady tyto obiloviny tvoří nutričně vyvážený celek a jsou snadno stravitelné.

Číst více...

Kokosové chipsy pražené BIO 70 g

Pražené kokosové lupínky mají intenzivní kokosovou vůni a chuť. V oblastech, kde se kokos pěstuje, patří mezi tradiční pochoutky. Setkáte se s nimi zejména na Filipínách nebo Srí Lance.

Pečené kokosové lupínky jsou oblíbenou pochoutkou u dětí i dospělých. Vyrábějí se z dužiny kokosu, která po opečení získá zlatavý nádech a křupavou konzistenci. Výsledkem je exotická lahůdka, která vám spolehlivě zažene chutě na sladké.

Číst více...

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...