Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

NATU od března v novém obalu

Suroviny

Chceme se pochlubit s novinkou, kterou od března zavádíme pro naše zásilky.

Z důvodu udržitelnosti již nebudeme využívat balení do bublinkových, plastových fólií, ale pouze do papírových krabic, lepených papírovou-kraftovou páskou a vystlaných papírovou drtí.

Výrobky ve skle z e-shopu NATU najdete ve svém balíčku chráněné v děrovaném kraftovém papíru. Ten roztažením získá tvar včelích pláství, které tlumí nárazy a fixují předmět v přepravní krabici.

“Snažíme se při balení našich produktů myslet ekologicky a udržitelně, proto neustále vyhledáváme nové technologie, abychom dělali radost jak našim zákazníkům, tak přírodě.”

Vše je možné dále zrecyklovat, stačí obaly vytřídit do modrého kontejneru.

 

 "love nature, love yourself"

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...