Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

MATCHA MUG CAKE

Co budete potřebovat

  • 30g jáhlové mouky
  • 1 lžíce chia semínek
  • 1/2 lžičky prášku do pečiva
  • 1/2 lžičky Matcha prášku
  • 60g mandlového mléka
  • 1 lžička čekankového sirupu

Matcha tea je pro své účinky na lidské tělo nejcennější formou zeleného čaje na světě a dá se využít na tisíce různých způsobů. Matcha mug cake podle fitness trenérky Elišky Laci nejen úžasně chutná, ale zároveň je veganský, bezlepkový a skvěle zasytí. Dobrou chuť!

Nejprve si uděláme “vajíčko” - chia semínka smícháme s vodou a necháme 1/2-1 hodinu odstát. Ve větším hrníčku spojíme suché ingredience a důkladně promícháme. Poté přidáme všechny tekuté ingredience a opět promícháme. Dáme do mikrovlnky na cca 2 minuty, vyklopíme na talíř, dozdobíme a můžeme podávat!

"love nature, love yourself"

Eliška Laci

Eliška Laci

Ahoj, jsem Eliška️
Pracuji jako lektorka a osobní trenérka.
Sport mě dostal z pasti jménem alkohol potom, co mi umřel přítel při autonehodě.
Díky pohybu a správnému jídlu jsem opět našla smysl života a proto jsem se rozhodla věnovat se tomu profesionálně. :) Pohybový aparát a lidské tělo jsem začala studovat už na vysoké v Innsbrucku a pokračovala ve vzdělávání se i tady u nás. :) Díky všem znalostem jsem dala dohromady několik programů na hubnutí a pohyb bez bolesti, které s radostí předávám svým klientkám. :)

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...