Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

KAROBOVO-MANDLOVÉ PROTEINOVÉ KULIČKY

Co budete potřebovat

  • 100 g mandlí
  • 200 g datlí
  • 25 g rostlinného proteinu
  • 20 g karobu
  • 20 g mandlového krému praženého
  • + extra karob, strouhaný kokos

Připravili jsme si pro vás recept na karobovo-mandlové proteinové kuličky, které vyžadují jen 5 ingrediencí, jsou jednoduché na přípravu, uspokojí chutě na sladké, skvěle doplní energii a také si je můžete vzít všude s sebou. Dobrou chuť!

Mandle dáme do mixéru a rozmixujeme je na jemnou mouku. Přidáme všechny zbylé ingredience a mixujeme, dokud nevznikne lepkavá směs. Směs přemístíme do mísy a vytvoříme kuličky, které případně ještě obalíme v karobu nebo strouhaném kokosu. Na závěr kuličky dáme na 30 min do mrazáku a poté můžeme podávat.

"love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...