EKOLOGIE? NA TU V NATU DBÁME!

V NATU je pro nás prioritou zdraví, a to jak našeho těla, tak i planety. Sami se proto snažíme být tou změnou, kterou ve světě chceme vidět a zakládáme si na tom, že: VE SVÉM BALÍČKU NENAJDETE ANI KOUSEK PLASTU NAVÍC! 


Už při samotném balení našich produktů se totiž snažíme myslet ekologicky a udržitelně, a proto neustále vyhledáváme nové technologie, abychom dělali radost jak našim zákazníkům, tak i přírodě. Od března jsme proto přestali využívat balení do bublinkových, plastových fólií, ale vaše objednávky jsme začali balit pouze do papírových krabic, lepených papírovo/kraftovou páskou a vystlaných papírovou drtí. Výrobky ve skle jsou v balíčku chráněné v děrovaném kraftovém papíru, který roztažením získá tvar včelích pláství, díky čemuž tlumí nárazy.

 

NEPOUŽÍVÁME PLASTOVÉ LÁHVE ANI KELÍMKY! 
Raději totiž dáváme přednost ekologickým alternativám. Například naše skleněná láhev je pevnější, ale zároveň lehčí než běžné skleněné láhve a je tedy úplně ideální na jakýkoliv výlet. Má nerezový uzávěr se silikonem, takže nepropustí ani kapku a díky termo obalu udrží nápoj jak studený, tak i teplý. Vybrat si můžete ze 3 různých barevných provedení a stylově tak snížíte spotřebu plastu. A do čeho si připravit čaj? První možností je naše bambusová termoláhev - je vyrobená z vysoce kvalitního bambusu, takže se jedná o ekologickou a udržitelnou alternativu k plastovým lahvím. Součástí balení je vyjímatelné nerezové sítko ve dvou velikostech a nápoje udrží horké po dobu 8 až 12 hodin. Ekologickou, udržitelnou alternativou k plastovým hrnkům je náš bambusový termohrnek. Jeho plášť pokrývá dýha z pravého bambusu s vyraženým logem NATU na jedné straně a claimem Love Nature, Love Yourself na zadní stěně. Tělo hrnku je vyrobené z nerezové oceli potravinářské kvality, díky čemuž má výborné termoregulační vlastnosti a váš nápoj udrží teplý po dobu až 8 hodin.

POUŽÍVÁME KOKOSOVÉ MISKY! 
Na výrobu jedné kokosové misky je spotřebován jeden kokos, jehož skořápka byla určena k vyhození a následnému spálení. To ovšem rozhodně není zero waste a navíc to přispívá ke znečišťování ovzduší, a proto používáním kokosových misek můžete přispět k ochraně naší planety.

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKU!
Věděli jste, že je kůže největším lidským orgánem a že vstřebává až 60 % toho, co na ní naneseme? Právě proto je vhodné, vyměnit kosmetiku plnou nebezpečných chemikálií za kosmetiku přírodní. Přírodní kosmetika má skvělé složení (obsahuje antioxidanty, vitaminy a hydratační složky), neobsahuje žádné chemické látky (je vhodná i pro citlivou a dětskou pokožku) má příjemnou vůni, a přestože účinkuje pomaleji, její účinek je dlouhotrvající. V neposlední řadě je také šetrná k životnímu prostředí, tudíž jejím užíváním zkrášlíte nejen sebe, ale také naši planetu.

VATOVÉ TYČINKY DO UŠÍ SWABLAND
Už jste zaregistrovali novou eco-friendly novinku na našem e-shopu? Jedná se o Swabland vatové tyčinky do uší z březového dřeva se 100% bavlněnými hlavičkami. Jsou vyrobené ve Skandinávii, certifikovaná bavlna je v BIO kvalitě a pochází z fair trade plantáží. Díky tomu jsou skvělou alternativou současných plastových tyčinek, které budou v roce 2021 zakázány díky nařízení EU o jednorázových plastech!


ZAJÍMAVOST NA ZÁVĚR...
Všimli jste si zelené značky v prahém horním rohu většiny našich superfoodových prášku? A víte, co znamená? Tyto kompostovatelné doypacky můžete buď roztřídit do papíru nebo etikety můžete sloupnout a dát na kompost, kde se sáček rozloží. Neustále se snažíme vymýšlet nové technologie a ekologické alternativy, abychom dělali radost vám i přírodě. Děkujeme, že nám s tím pomáháte!

"love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...