Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

DIGITÁLNÍ DETOX

Většinou dobře víme, že bychom měli v životě zpomalit a spoustu věcí, které děláme, omezit a naopak. Jenže takové vědomé zastavení není vůbec snadné a nakonec se jen málokdo odhodlá něco změnit. Jde o to, že náš zrychlený svět má spoustu neodolatelných prostředků, kterými si nás neustále připoutává k sobě, a i když víme, že bychom měli otevřít oči víc zeširoka, nadechnout se hlouběji, pořádně nastražit uši a prostě celkově se otevřít všem vjemům, které nás volají k prozkoumání, raději je překryjeme a utišíme modrým světlem displayů. 

Zkoušeli jste někdy prověřit, kolik času trávíte denně třeba jen s telefonem v ruce? Často by bylo složitější najít okamžiky, kdy jsme mimo dosah digitální aury telefonů, tabletů, notebooků, televizí a dalších obrazovek.

A přitom nic z těchto nástrojů digitalizovaného světa nám neprospívá. Dokud nad svým časem máme kontrolu, je všechno v pořádku a jsme pány těchto předmětů, ale většina z nás tohle už jen těžko zvládne. Potřebujeme speciální motivaci, která nás dokáže od nástrah dynamicky se měnících obrázků, zvuků a laciných odměn pro naše ega odtrhnout.

V první řadě si musíme přiznat, že žádná jednoznačná motivace nám nepomůže, dokud si neuvědomíme, že v sevření digitálních nástrojů máme problém. V okamžiku, kdy tento vzkaz pochopíme, máme možnost se posunout dál a v ten okamžik nám může skvěle pomoci energie přírody. Jakmile obrátíme svoji vášeň směrem k nalezení rozumné rovnováhy mezi “reálným” a digitálním světem, potřebujeme konkrétní ingredience, které nám pomohou své tělo i mysl očistit. 

A spolu s nimi dostaneme novou motivaci a brzy i příležitost trochu víc poznat ten skutečný svět orámovaný obzorem z hor, lesů, polí, vodních ploch a luk. A když se nám podaří louky zahlédnout, možná si všimneme mnoha pestrobarevných květů. Aniž bychom si to uvědomili, mohou to být právě ti správní pomocníci, kteří nás přivedou k celkovému rozjasnění.

Vydejte se spolu s námi na cestu přírodních potravin a kromě jejich příznivých účinků na tělesnou imunitu, detoxikaci organizmu a mnoho dalších benefitů, získáte svým způsobem novou životní filosofii, na které je nejkrásnější, že vždy velmi snadno pocítíte novou lehkost, nadhled a tvůrčí schopnosti. Budete na správné cestě, které uvěříte, protože vám bude dávat jednoznačné odpovědi.

Na cestě, kterou provází energie přírody, máte pestrý výběr těch správných produktů. Pokud vaše tělo volá po celkovém detoxu, můžete vyzkoušet prášek z bio pampelišek a kopřiv. Ti nejběžnější sousedé vás dokáží očistit, tak se u nich na chvíli zastavte.

"love nature, love yourself"

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...