ČOKOLÁDOVÉ RAW KOŠÍČKY

Co budete potřebovat

  • 100 g sušených švestek

  • 50 g ovesných vloček
  • 50 g mandlí
  • 100 g hořké čokolády
  • 1 polévková lžíce kokosového oleje

Nejdříve si sušené švestky rozmačkáme vidličkou na kaši a poté je dáme do misky. Zalijeme je horkou vodou (aby byly těsně pod hladinou vody) a necháme odležet. Mezitím si rozmixujeme ovesné vločky s mandlemi. Poté přidáme 2 polévkové lžíce švestek a pořádně zamícháme. 

Připravíme si košíčky na muffiy. Základ dáme na dno košíčku, poté navrstvíme švestkovou náplň a zopakujeme u všech košíčků. Až budeme mít hotovo, dáme košíčky do mrazáku. 

Mezitím si připravíme horkou lázeň na čokoládu. Celou tabulku čokolády dáme do hrnce spolu s 1 pl kokosového oleje a počkáme, až se nám rozehřeje. Až bude čokoláda připravená, vyndáme košíčky z mrazáku a ještě je zalijeme hořkou čokoládou. Chvilku počkáme a poté dáme zpět do mrazáku.

Dobrou chuť!

 "love nature, love yourself"

Taste our life

Taste our life

Naše jména jsou Barbora Millerová a Jakub Procházka. Na instagramu vystupujeme pod přezdívkou @taste_our_life, kde sdílíme recepty, úryvky ze sportu, myšlenky a cestování. Naše společná cesta se začala psát  před necelými dvěma lety v Salzburku. Jsme mladý pár nadšený do zdravého životního stylu, společného vaření a cvičení. Mezi naše záliby patří také akrojóga, cestování a objevování nových míst.

Barča studuje 4.ročník všeobecného gymnázia v Praze, pracuje v Delmartu, odmalinka prohání soupeře na tenisovém kurtu, baví ji latinsko-americké tance, hraje na klavír, provozuje jógu a každý den cvičí s vlastní vahou. 

 Kuba chodí do druhého ročníku na UK FTVS. Pět let pracuje jako trenér akrobacie, 10let se věnuje Parkouru. Provozuje horolezení, plavání a snaží se komplexně zlepšovat v co nejvíce sportech. 

Chceme motivovat, inspirovat a hlavně ukázat, že každý je něčím výjimečný a nemusí se bát tu originalitu dostat na povrch. :)

 

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...