Od 22. 10. 2020 zůstávají prodejny NATU otevřené (Holešovice, Bystřice). Na prodejnách nadále funguje vyzvedávání objednávek z e-shopu. 

ACAI SUŠENKY

Co budete potřebovat

  • 100 g ovesných vloček
  • 1 banán 
  • 2 polévkové lžíce acaí
  • 2 polévové lžíce javorového sirupu
  • 70 g sušených švestek
  • 2 polévkové lžíce lněného chia semínek

Vyměňte sušenky plné přidaného cukru za sušenky plné antioxidantů! Jejich příprava je rychlá i jednoduchá a té božské chuti se jednoduše nedá odolat - vy to snad zvládnete?

Nejdříve si rozmixujeme ovesné vločky, rozmačkáme banán a sušené švestky nakrájíme na malinké kousíčky. Poté všechny ingredience smícháme dohromady a vytvarujeme malé sušenky. Dáme je do trouby vyhřáté na 180 stupňů a pečeme 10 minut.

 

 "love nature, love yourself"

Taste our life

Taste our life

Naše jména jsou Barbora Millerová a Jakub Procházka. Na instagramu vystupujeme pod přezdívkou @taste_our_life, kde sdílíme recepty, úryvky ze sportu, myšlenky a cestování. Naše společná cesta se začala psát  před necelými dvěma lety v Salzburku. Jsme mladý pár nadšený do zdravého životního stylu, společného vaření a cvičení. Mezi naše záliby patří také akrojóga, cestování a objevování nových míst.

Barča studuje 4.ročník všeobecného gymnázia v Praze, pracuje v Delmartu, odmalinka prohání soupeře na tenisovém kurtu, baví ji latinsko-americké tance, hraje na klavír, provozuje jógu a každý den cvičí s vlastní vahou. 

 Kuba chodí do druhého ročníku na UK FTVS. Pět let pracuje jako trenér akrobacie, 10let se věnuje Parkouru. Provozuje horolezení, plavání a snaží se komplexně zlepšovat v co nejvíce sportech. 

Chceme motivovat, inspirovat a hlavně ukázat, že každý je něčím výjimečný a nemusí se bát tu originalitu dostat na povrch. :)

 

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...